Top
Kurumsal

LILYUM FLOWER AND CHOCOLATE


Tecrübelerimizi ve birikimimizi, müşterilerimizin bu en özel anlarında en özel dizayn ile, en doğru şekilde temsil edebilmek için bir araya getirdik.

Duygularını çiçek aracılığı ile ifade etmek isteyen, İşletmesini temsilde çiçeği kullanmayı tercih eden, Özel günleri kutlama,yaşadığı ortamı çiçekle renklendirmeyi düşünen, Çiçeğin canlılar üzerindeki pozitif etkisini fark etmiş tüm müşterilerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ısmarlama ürün farklılığıyla hizmet vermekteyiz.

Sevdiklerinize ve özel günlerde sıra dışı çiçek dizaynları yanında, işyeriniz, eviniz, bahçeniz, davetleriniz yada kutlamalarınıza yönelik sizi en iyi yansıtacak çiçek dizaynları için Lilyum çiçekçilik ile temas kurabilirsiniz.

Duyguların ifadesi için tercihiniz çiçek ise arayın ve gerisini Lilyum çiçekçiliğe bırakın.Özel gününüzde sizi ve sevdiklerinizi özel hissettirecek en güzel çiçeği biz dizayn edelim. Sektörümüzdeki gelişmeleri, modayı ve renk uyumlarını yakından takip ederek oluşturduğunuz ürün yelpazemiz çok farklı zevklere hitap edecek genişliktedir.Tüm ürünlerimiz el emeği ile üretilmiştir.El işçiliği olması nedeniyle ürünlerimiz taklit edilebilir ancak aynısı yapılamaz.Her bir ürünümüz müşterilerimiz için özeldir.

Trakya Kompresör